יום ד', יא’ בטבת תשע”ט
דף הבית הורים וקהילה מרחבי כיתות תכניות מיוחדות
עשייה חינוכית חדר מורים מזכירות וטפסים מסך אינטרנט יצירת קשר
סינית
שפת הקשב - מיינדפולנס
רב ידע
קוד המנצח - אלון אולמן
תגובות: 0   צפיות: 36
טקס ערך החודש - ניהול קונפליקטים

ביום שישי ה - 14.12, הופיעה כיתה א2 בהנחיית המחנכת מלי וינשטיין בטקס ערך החודש בנושא "ניהול קונפליקטים".
תערוכת חנוכיות ממוחזרות

כמדי שנה בחג החנוכה, התקיימה בבית ספרנו תערוכת חנוכיות. מטרת התערוכה היא הגברת המודעות בקרב התלמידים להפרדת פסולת, עידוד השימוש ב"פח הכתום" להפרדת אריזות וכן הגברת המודעות לאיסוף פסולת אלקטרונית.
מוקד פניות 105 להגנה על ילדים ברשת

מוקד 105 במטה הלאומי מוביל שינוי אסטרטגי בתחום ההגנה על קטינים ברשת ומציע מעטפת מענים כוללת למען יצירת סביבה בטוחה לילדים במרחב המקוון.
יום המורה 2018

תודה רבה להורים שהגיעו לכיתות ולהפסקות, תודה רבה על הפינוקים ותשומת הלב, ומעל הכל תודה על שיתופי הפעולה במשך כל השנה, הרצון לתת יד וסיוע בכל עניין ודבר.
יום כ"ט בנובמבר

תלמידי כיתה ו2, נציגי מועצת התלמידים ומקהלת בית הספר הופיעו בטקס לציון יום כ"ט בנובמבר
הפסקה בריאה

תודה לתלמידי שכבות א',ו' שדאגו להביא את המצרכים. תודה לכל ההורים המתנדבים שעזרו בהכנת הכריכים ומכירת המזון. תודה לנציגי כיתה ג3 שמכרו לימונדה וצמידים ותודה לבנות מכיתה ו1 שיזמו ומכרו משחקים.
תשלומי הורים לשנת תשע"ט

חוזר תשלומי הורים לשנת תשע"ט ללא סל תרבות.
מבחני קבלה לתכניות לתלמידים מחוננים ומצטיינים

האגף למחוננים ולמצטיינים במשרד החינוך מפעיל תכניות מיוחדות לטיפוח תלמידים מחוננים ומצטיינים בתחומי דעת שונים. בקרוב יחלו מבחני הקבלה לשנת הלימודים תש"פ. הנכם מתבקשים לקרוא את המידע בעיון ולציין בפניכם את המועדים השונים.
חוגי העשרה תשע"ט

בהמשך לשנת הפעילות המוצלחת בשנת הלימודים שחלפה, אנו שמחים לבשר על חידוש פעילות החוגים זו השנה השנייה.
מדריך לגן ולכיתה א'

שנת הלימודים תשע"ט בפתח, והילד שלכם מתחיל בשעה טובה את הגן או כיתה א'. ההתרגשות בשיאה ואיתה גם החששות המובנים מהמעבר. מה מחכה לו שם? האם יצליח? איך יסתדר? במאמרים שלפניכם ננסה לענות על מקצת החששות שלכם הקשורים למעבר לגן או לכיתה א.
חדשון לילדים

עיתון מקוון היוצא לאור על ידי משרד החינוך, והוא מיועד בעיקר לתלמידי כיתות ד-ו . בחדשון, המתעדכן אחת לשבוע, ידיעות חדשותיות וכתבות בנושאים מגוונים. התלמידים מוזמנים לקרוא, להרחיב את הדעת, לטפח את החשיבה ולהעשיר את השפה.
ספרי לימוד לשנת תשע"ט

רשימת ספרי לימוד לשנת הלימודים תשע"ט.