יום ג', ג’ באלול תשע”ח
דף הבית הורים וקהילה מרחבי כיתות תכניות מיוחדות עשייה חינוכית חדר מורים מזכירות וטפסים מסך אינטרנט יצירת קשר
סינית
שפת הקשב - מיינדפולנס
רב ידע
מצוינות
תגובות: 0   צפיות: 3
עיתון מקוון היוצא לאור על ידי משרד החינוך, והוא מיועד בעיקר לתלמידי כיתות ד-ו . בחדשון, המתעדכן אחת לשבוע, ידיעות חדשותיות וכתבות בנושאים מגוונים. התלמידים מוזמנים לקרוא, להרחיב את הדעת, לטפח את החשיבה ולהעשיר את השפה.
רשימת ספרי לימוד לשנת הלימודים תשע"ט.
ביום ראשון ה - 17.6, התקיים ערב סיום חגיגי של תכנית אמירים למצוינות בהדרכת צוות אמירים : נעה חייט (רכזת התכנית), ענבל שיטית, מרים דדון, דורית שוט, גרה צ'רבאסקי ואביטל זרובימסקי. תלמידי התכנית הציגו את התוצרים שלהם בתחומי הפסיכולוגיה, מתמטיקה, מדעים, חברתי-ערכי, אומנות ותרבות סין.
ביום שישי ה - 8.6, נערכה תחרות כישרונות צעירים בניצוחה של מחנכת ו3 ורכזת מתמטיקה, מירי מור. הילדים הפגינו את כישוריהם בריקוד, זימרה, התעמלות אמנותית ואמנויות לחימה.
במסגרת משחקי ליגת המאמאנט, ליגת האמהות בכדורשת, התקיימה פעילות לילדים בשם קידנט. שכבת ה והתלמיד קאי מאוטנר מכיתה ד1 ניצחו במשחק נגד בית ספר איתמר.
ביום חמישי ה - 24.5, יצאו מספר תלמידים משכבת ו' ביחד עם הסבים והסבתות לסיור בבית התפוצות כחלק מפרויקט "הקשר הרב-דורי" בהובלתה של המורה דורית שוט, רכזת החינוך החברתי.
נבחרת השחמט של בית הספר הגיעה למקום השני בתחרות שנערכה ביום שישי ה - 11.5. ברכות לאיתן רוזן מ-ו2, אלון ריבקין מ-ה1, דניאל ליניק מ-ה2, כפיר בוחניק מ-ג2, זוהר יחיאלי מ-א3 ועידו שרון מ-א2.
ביום שני 7.5.18,התקיים בבית הספר יום שיא מתמטיקה-ספורט לשכבת כיתות ה. התחנות השונות הותאמו לנושאי הלימוד במתמטיקה של כיתות ה' בשילוב פעילות ספורטבית.
דף מידע להורים בנושא "בית הספר של החופש הגדול" בחופשת הקיץ. התכנית ניתנת לתלמידי שכבות א-ג בתאריכים 1.7 - 19.7, לא כולל יום שישי.
תלמידי יפה נוף ציינו את יום העצמאות ה- 70 בטקס הדלקת משואות, בליווי ילדי המקהלה והופעת להקת הריקוד של בית הספר ותלמידי שכבת ג'. בהפסקה, ערכו התלמידים פיקניק בחצר בית הספר.
רכישת ספרי לימוד מהווה תמיד הוצאה גדולה ומשמעותית עבור כל משפחה. אנו מציעים לכם להשתלב בפרויקט השאלת ספרי הלימוד שיופעל בבית ספרנו על פי הנחיות משרד החינוך.
רכישת ספרי לימוד מהווה תמיד הוצאה גדולה ומשמעותית עבור כל משפחה. אנו מציעים לכם להשתלב בפרויקט השאלת ספרי הלימוד שיופעל בבית ספרנו על פי הנחיות משרד החינוך.
על סדר היום
מרחבי כיתות
תחומי דעת
תכניות מיוחדות
הגלריה שלנו
היועצת מייעצת
ספרייה / מצעד ספרים
מפתח הל"ב
תקשוב
הורים וקהילה
מזכירות וטפסים
אינטרנט בטוח
ארכיון
פרויקט "יחדיו"
מועצת התלמידים
למידה בשעת חירום