יום ד', יא’ בטבת תשע”ט
דף הבית הורים וקהילה מרחבי כיתות תכניות מיוחדות עשייה חינוכית חדר מורים מזכירות וטפסים מסך אינטרנט יצירת קשר
סינית
שפת הקשב - מיינדפולנס
רב ידע
קוד המנצח - אלון אולמן
תגובות: 0   צפיות: 36
ביום שישי ה - 14.12, הופיעה כיתה א2 בהנחיית המחנכת מלי וינשטיין בטקס ערך החודש בנושא "ניהול קונפליקטים".
כמדי שנה בחג החנוכה, התקיימה בבית ספרנו תערוכת חנוכיות. מטרת התערוכה היא הגברת המודעות בקרב התלמידים להפרדת פסולת, עידוד השימוש ב"פח הכתום" להפרדת אריזות וכן הגברת המודעות לאיסוף פסולת אלקטרונית.
מוקד 105 במטה הלאומי מוביל שינוי אסטרטגי בתחום ההגנה על קטינים ברשת ומציע מעטפת מענים כוללת למען יצירת סביבה בטוחה לילדים במרחב המקוון.
תודה רבה להורים שהגיעו לכיתות ולהפסקות, תודה רבה על הפינוקים ותשומת הלב, ומעל הכל תודה על שיתופי הפעולה במשך כל השנה, הרצון לתת יד וסיוע בכל עניין ודבר.
תלמידי כיתה ו2, נציגי מועצת התלמידים ומקהלת בית הספר הופיעו בטקס לציון יום כ"ט בנובמבר
תודה לתלמידי שכבות א',ו' שדאגו להביא את המצרכים. תודה לכל ההורים המתנדבים שעזרו בהכנת הכריכים ומכירת המזון. תודה לנציגי כיתה ג3 שמכרו לימונדה וצמידים ותודה לבנות מכיתה ו1 שיזמו ומכרו משחקים.
חוזר תשלומי הורים לשנת תשע"ט ללא סל תרבות.
האגף למחוננים ולמצטיינים במשרד החינוך מפעיל תכניות מיוחדות לטיפוח תלמידים מחוננים ומצטיינים בתחומי דעת שונים. בקרוב יחלו מבחני הקבלה לשנת הלימודים תש"פ. הנכם מתבקשים לקרוא את המידע בעיון ולציין בפניכם את המועדים השונים.
בהמשך לשנת הפעילות המוצלחת בשנת הלימודים שחלפה, אנו שמחים לבשר על חידוש פעילות החוגים זו השנה השנייה.
שנת הלימודים תשע"ט בפתח, והילד שלכם מתחיל בשעה טובה את הגן או כיתה א'. ההתרגשות בשיאה ואיתה גם החששות המובנים מהמעבר. מה מחכה לו שם? האם יצליח? איך יסתדר? במאמרים שלפניכם ננסה לענות על מקצת החששות שלכם הקשורים למעבר לגן או לכיתה א.
עיתון מקוון היוצא לאור על ידי משרד החינוך, והוא מיועד בעיקר לתלמידי כיתות ד-ו . בחדשון, המתעדכן אחת לשבוע, ידיעות חדשותיות וכתבות בנושאים מגוונים. התלמידים מוזמנים לקרוא, להרחיב את הדעת, לטפח את החשיבה ולהעשיר את השפה.
רשימת ספרי לימוד לשנת הלימודים תשע"ט.
על סדר היום
מרחבי כיתות
תחומי דעת
תכניות מיוחדות
הגלריה שלנו
היועצת מייעצת
ספרייה / מצעד ספרים
מפתח הל"ב
תקשוב
הורים וקהילה
מזכירות וטפסים
אינטרנט בטוח
ארכיון
פרויקט "יחדיו"
מועצת התלמידים
קוד מנצח
למידה בשעת חירום